~~hepsi~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~~en iyi hepsi sitesi üye ol mutlu ol~~

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yepyeni bir röportaj

2 posters
YazarMesaj
~~cosmetas~~
Admin
Admin
~~cosmetas~~

masum : yepyeni bir röportaj Masum
rep sayısı :
yepyeni bir röportaj Left_bar_bleue999 / 100999 / 100yepyeni bir röportaj Right_bar_bleue

madalya : yepyeni bir röportaj Madalya
rep ver : yepyeni bir röportaj Terazi

yepyeni bir röportaj Empty
MesajKonu: yepyeni bir röportaj   yepyeni bir röportaj I_icon_minitimeÇarş. Mart 12, 2008 10:19 pm

Spiker : Hepsi 1çalışmaları nasıl gidiyor ?
Eren: Çok güzel gidiyor herşey istediğimiz gibi
Cemre: Aslında fazla güzel gidiyor denemez reytinglerimizden fazla memnun değiliz
Gülçin:Cemre'ye katılıyorum fazla iyi sonuçlar alamadık
Spiker: Ama yayına girdiğiniz ilk gün reyting listelerini alt üst ettiniz buna ne cevap veriyorsunuz ?
Cemre: Aslında dizinin ilk bölümünden çok umutluyduk çünkü hem ilk bölümdü hemde hayranlarımız olsun başka insanlar olsun heralde izlediler ondan reytingler arttı heralde
Yasemin: Reytinglerimiz git gide düşüyordu tabii arada sırada bazen büyük-küçük yükselmeler oluyordu ama ilk bölüm ile ikinci bölümün yerini tutamaz
Spiker: Peki dizi sektörünüzde tatil yapmaya sizin için yasak gelmişti neden tatile gittiniz ?
Yasemin:Çekimlerden çok yorulmuştuk bizimde tatile hakkımız olduğunu düşündük
Gülçin: Ben zaten gidememiştim hastalanmıştım onun için ben azar işitmedim (gülüşmeler)
Eren: Evet Gülçin hastalanmıştı. Yasemine' ark çıkıyorum sonuçta her insan gibi bizimde tatil yapmaya hakkımız var gerçekten çok yoruluyoruz 3.albüm olsun dizi olsun konser olsun çok yoruluyoruz
Spiker: Peki yeni bölümünüzde uludağda bir bölüm olucakmış ve orda Gülçin'de var ne diyorsunuz buna ?
Cemre: Biz hiç öyle birşey beklemiyorduk açıkcası biz tatilde iken birde set ekibi geldi biz şok olduk (gülüşmeler)sonra bir baktık arabadan Gülçin indi şaşırdık sonra Eren ile ben Gülçin'in yanına gittik ne oldu neden geldin diye oda bize 'dizi var onun çekimleri olucak onun için gelmek zorunda kaldık' falan dedi benle Eren'de çok güldük bu duruma
Yasemin: Ben o sırada kayak yapıyordum meğersem kızlar falan hep beni aramış bulamamışlar onun için ben bu bölümde fazla olmuyacağım senaryolar birden değişmek zorunda kaldı buna çok üzüldüm ve bende set ekibini karşımda görünce şok geçirdim
Spiker : Şu aralar dizi biticekmiş haberi var buna bir şey söylemek istiyor musunuz ?
Eren: Dizimiz bitebilir demiyelimde birkaç şans tanındı diziye
Cemre: Aslında reytinglerimizden dolayı dizi biraz yavaşladı bazen ondan bu dedikodular çıkıyor
Gülçin: Dizi biticek mi sorusu bizi çok üzüyor çok iyi şeyler yaşadık dizide yeni kişiler ile tanıştık dizilerde olsun sinemalarda olsun nasıl oynanacağını öğrendik ve şimdi bunların birden bitebilmesi bizi üzecek
Spiker: Peki burdan hayranlarınıza bir şey söylemek istiyor musunuz ?
Cemre: Bizi mutlaka izlemeye devam edin
Yasemin: Bu haberler üstüne size bir iyi haber vereyim 3.albümün 1 parçasını yaptık
Eren: Cumartesi akşamı saat 22.:00 da bizi izlemeyi unutmayın
Gülçin: Konserler ve imza günlerimize hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.
http://hepsicigenclik.forum-canada.com
!!!...Nr_Name...!!!
hepsici
hepsici
!!!...Nr_Name...!!!

masum : yepyeni bir röportaj Masum
rep sayısı :
yepyeni bir röportaj Left_bar_bleue700 / 100700 / 100yepyeni bir röportaj Right_bar_bleue

madalya : yepyeni bir röportaj Madalya
rep ver : yepyeni bir röportaj Terazi

yepyeni bir röportaj Empty
MesajKonu: Geri: yepyeni bir röportaj   yepyeni bir röportaj I_icon_minitimePaz Mart 16, 2008 2:58 pm

saoll çağlaaa ablacımm wallaa süper paylaşımlar yapıosnn

yepyeni bir röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası